Autorski niecodziennik muzyczny

O autorce

Wszystko zaczęło się dość banalnie. Pierwsze pełnoprawne CD nabyłam jako 11-latka, z pieniędzy zarobionych na szkolnej giełdzie książkowej. Potem poszło już z górki. Pierwsze studiowanie papierowych biografii, pierwsze stare Non Stopy czytane ukradkiem, pierwsza przesłuchana płyta Hendriksa, w końcu pierwszy winyl na półce, i… pierwsza gitara elektryczna.

Powstanie Tranzytu Rustykalnego było tylko kwestią czasu. Finalnie bytem odrębnym stał się jesienią 2021 roku, zrodziwszy ze swojej przeszłości mikroblogowej. Muzycznymi spostrzeżeniami i nowościami w formie (nieco)dziennika dzielę się w publikowanych recenzjach płyt nowych i tych starszych, z jakiegoś powodu równie ważnych, mniej lub bardziej niezobowiązujących felietonach oraz sporadycznych relacjach z koncertów, licząc że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Stronę prowadzi, stojąca za tajemniczym W.:

Wiktoria Pająk wiktoria@tranzytrustykalny.pl

Także na Instagramie @tranzytrustykalny

 

Ostatnie posty

Archiwum

Ostatnia playlista

Nie jestem tam, ani tym bardziej tutaj. Ciężko własne myśli pozbierać w spójną całość, co dopiero pisać. Dla tych, którzy z jakiegoś powodu mają podobnie, a z zimy wybudzają się nader powolnie, ale także dla tych, których w oczekiwaniu na letnie festiwale rozpiera wewnętrzna energia, ułożyłam playlistę żeby po prostu żyło się lepiej. Na zdrowie!